Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa Pomoc społeczna Ważne numery kontaktowe

Bądź nadzieją na mił♥️ść!" Zostań rodziną zastępczą!

13-10-2020 08:09

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - Janusz Korczak

Większość z Was zapewne nawet nie wie jak dużo dzieci nie ma powodu do uśmiechu, uśmiechu, który jest wynikiem poczucia bezpieczeństwa, życzliwości i miłości.

I my właśnie o ten uśmiech👶👧👦 walczymy każdego dnia z całych naszych sił💪 i możliwości. Niestety sami nie dajemy rady, potrzebujemy Twojej pomocy🙏.

Na koniec 2019 roku w naszym powiecie w instytucjonalnej pieczy zastępczej (tzw. domach🏠 dziecka) przebywało 45 dzieci, a w całej Polsce ponad 16 tys.

Oczywiście, placówki starają się zapewnić dzieciom wszystko to czego potrzebują, ale jest jedno czego nie są wstanie im dać, a mianowicie 👨‍👩‍👧‍👦rodziny. A właśnie o tym marzą dzieciaki, o kochającej, szczęśliwej rodzinie, o kimś komu zaufają i kogo będą miały dla siebie👩‍👦, kogoś kto pomoże im dostrzec jak bardzo są wyjątkowe.

Większość dzieci z domów dziecka z różnych powodów nie ma szans na adopcję i stałą rodzinę, ale to nie oznacza, że nie ma już dla nich nadziei na życie w kochającej tymczasowej rodzinie.

To właśnie Ty❗️ możesz "Być nadzieją na mił♥️ść!" i stać się taką tymczasową rodziną, rodziną zastępczą 👨‍👩‍👧‍👦dla któregoś z dzieci👶👧👦, wystarczy, że masz otwarte serce💗 i wolny pokój  . My ze swojej strony wszystkim kandydatom oferujemy wsparcie naszych specjalistów 👩‍💼w kwestiach formalnych, prawnych, psychologicznych czy też pedagogicznych.

Chętnie pomożemy w zostaniu rodziną zastępczą.

Czekamy na 🧏‍♀️CIEBIE, zadzwoń ☎️46 864 18 05

ZOBACZ GALERIE