starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe Wersja kontrastowa

Spotkanie online z Kasią i Michałem - rodziną zastępczą.

16-02-2021 12:09

A A A

Serdecznie zapraszamy 22.02.2021 roku od godziny 17.00 na spotkanie online z Kasią i Michałem, rodziną zastępczą funkcjonującą na terenie naszego powiatu.
 
Kasia i Michał to młode małżeństwo z dwuletnim synkiem biologicznym Tymkiem, które swoją przygodę z rodzicielstwem zastępczym rozpoczęło ponad 2 lata temu, w chwili obecnej pełnią funkcję rodziny zastępczej zawodowej o charakterze pogotowia rodzinnego. Swoim optymizmem, charyzmą i chęcią niesienia pomocy dzieciom zarażają innych działając również w Stowarzyszeniu na rzecz Rodzin Zastępczych Stacja Dom.
 
Podczas spotkania opowiedzą Wam o tym, dlaczego zostali rodziną zastępczą, w jaki sposób można to zrobić oraz odpowiedzą na wszelkie Wasze pytania.
 
Link do spotkania:
 
Do zobaczenia online o 17.00 w najbliższy poniedziałek.
 
 
Więcej informacji o Kasi i Michale znajdziecie również na ich profilu na Instagramie https://www.instagram.com/ta_mama_zastepcza/

ZOBACZ GALERIE

14149 odwiedzin