Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa "Senior w centrum"❗️❗️❗️ - Kampania społeczna na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Standardy Ochrony Małoletnich Wersja kontrastowa

🎄Wesołych Świąt !!!🎄

Zdrowych, spokojnych, radosnych, wypełnionych miłością i wzajemnym szacunkiem Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2023, życzy Dyrektor PCPR Sochaczew - Katarzyna Kajak wraz z Pracownikami.

5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza!

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! Z tej okazji wszystkim Wolontariuszom składamy najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za Wasze ogromne serce i ręce gotowe bezinteresownie służyć ...