starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 "ZDOBYWAĆ SZCZYTY" Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Wersja kontrastowa

Obchody Dnia Dziecka i Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

10-06-2022 15:33

A A A

W środę, 8 czerwca w „Stodole nad Bzurą” w Kozłowie Biskupim wspólnie z naszymi Rodzinami Zastępczymi, ich podopiecznymi, Stowarzyszeniem Stacja DOM oraz wychowankami i opiekunami Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Antares i Atria świętowaliśmy w stylu PRL-u Dzień Rodzicielstwa Zastępczego połączony z obchodami Dnia Dziecka.

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji 😉.

Spotkanie otworzyła Katarzyna Kajak, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie, której towarzyszyli – Bogumił Czubacki, członek Zarządu Powiatu oraz Marcin Odolczyk, dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie. Tuż po krótkim wstępie i słowach gości skierowanych do przybyłych, każdy z uczestników otrzymał talon stylizowany na PRL-owską kartkę żywieniową. Dzięki któremu mógł odebrać np. kultową gumę do żucia Turbo, lizaka, napój, loda, kiełbaskę z grilla czy też bańki mydlane lub zrobić sobie super tatuaż, oczywiście zmywalny:-). Na wielbicieli słodkości czekały bajaderki i bułki przygotowane specjalnie na tę okazję przez cukiernię JEZNACH oraz wata cukrowa ukręconą przez wolontariuszy z Klubu Wolontariusza.

Uczestnicy zabawy mogli skorzystać z przejażdżki kultowym Fiatem 126p zorganizowanej przez Sochaczewskie Fiaty 126p oraz zrobić sobie „sweet focie” dzięki firmie Vip Lustro fotobudka.

Dla naszych gości przygotowaliśmy również quiz wiedzy o PRL-u. Na zwycięzców czekały nagrody ufundowane przez organizatorów oraz zaprzyjaźnione firmy.

O super zabawę dla najmłodszych zadbały dziewczyny z „Elsa i spółka” oraz nasi wolontariusze, natomiast dla opiekunów druhowie z Hufca ZHP Sochaczew przygotowali szkolenie z udzielania pierwszej pomocy.

Oprawą muzyczną zajął się Piotr Milczarek.

Wszystkim zaangażowanym w organizację naszego spotkania serdecznie dziękujemy.

ZOBACZ GALERIE

24850 odwiedzin