starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 "ZDOBYWAĆ SZCZYTY" Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Wersja kontrastowa

Bal karnawałowy 2023

01-02-2023 09:54

A A A

Ach cóż to był za bal.
W ubiegły czwartek wraz ze Stowarzyszeniem Stacja Dom, Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą Antares , Placówką
Opiekuńczo Wychowawczą Atria oraz naszymi rodzinami bawiliśmy się na super balu który odbył się dzięki uprzejmość SCK w sali widowiskowej Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83.
O fantastyczną oprawę muzyczną zadbał REVAN - DJ na najlepsze imprezy, a animacje poprowadziły niesamowite dziewczyny z ELSA I SPÓŁKA-Animacje dla dzieci.
Odwiedził nas również Mikołaj (dzięki Łukasz Kozłowski), troszkę spóźniony, ale za to z prezentami ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i słodkościami od Fast Service Group Agencja Pracy Tymczasowej.
Na uczestników czekały również inne atrakcje m.in. bajeczna ścianka do zdjęć oraz extra zabawa z najlepszą fotobudką Vip Lustro fotobudka.
Nie zabrakło również pysznego poczęstunku było i coś zdrowego od Eliza Fruit Polska, i coś na słodko, i coś na słono – pyszna ciepła pizza z Da Grasso Sochaczew.
Podczas balu odbył się również konkurs na najlepsze przebranie. Nagrody (karty podarunkowe do jednego ze sklepów, mieszczącego się w galerii Sonata Park) wręczyliśmy dla trzech najlepszych strojów w trzech kategoriach wiekowych.
A to jak się bawiliśmy możecie zobaczyć na zdjęciach naszej ulubionej pani fotograf Małgorzaty Czerwińskiej.
Mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak my.
30719 odwiedzin