starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa "Senior w centrum"❗️❗️❗️ - Kampania społeczna na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Standardy Ochrony Małoletnich Wersja kontrastowa

Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego i Dnia Dziecka

06-06-2023 12:59

A A A

Ależ to była impreza
W piątkowe popołudnie 02 czerwca 2023 w Stodoła Nad Bzurą wspólnie z Rodzinami Zastępczymi, Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą Antares, Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą Atria oraz Stowarzyszeniem Stacja Dom świętowaliśmy.Dzień Rodzicielstwa Zastępczego oraz Dzień Dziecka.
Na szczęście jak co roku pogoda nas nie zawiodła i dopisała idealnie!
Dopisali również najważniejsi – nasze Drogie Rodziny Zastępcze z podopiecznymi, dzieci, młodzież i wychowawcy z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych oraz nasi goście.
Imprezę otworzyły Dyrektor PCPR Sochaczew Katarzyna Kajak oraz Dyrektor Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Kamila Gołaszewska-Kotlarz którym towarzyszyły Starosta Sochaczewski Jolanta Gonta i Aleksandra Siekiera Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
Tuż po krótkim wstępie i życzeniach Starosty skierowanych do przybyłych gości, zaprosiliśmy wszystkich do skosztowania fantastycznego tortu przygotowanego specjalnie na tę okazję przez Cukiernię Jeznach.
Dla dzieci przygotowanych zostało mnóstwo super atrakcji. Były dmuchańce, fotobudka od Event Party Bartek Krawczyk Fotobudka 360, tatuaże, warkoczyki i specjalny niespodziankowy turniej zabawowy - 9 stanowisk z różnymi zadaniami, min. zajęcia artystyczne z wARszTat ARTystyczny. Za wykonanie zadania otrzymywało się pieczątką, a zebranie 8 z 9 pieczątek dawało możliwość wylosowania jednej z super nagród. Mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak my.
Na wielbicieli słodkości czekały lody, pyszne ciasta przygotowane przez członków Stowarzyszenia Stacja DOM - współorganizatorów imprezy oraz wata cukrowa i popcorn od Koła Gospodyń Wiejskich „Szymanowianki ” w Szymanowie . Oprócz słodkości można było posilić się kiełbaską i kaszanką z grilla oraz zapiekanką.
Dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzania wozu strażackiego i karetki pogotowia – dzięki Ochotniczej Straży Pożarnej w Orłowie i OSP KSRG Brochów, a dzięki uprzejmości Sochaczewskie Fiaty 126p, uczestnicy mogli skorzystać z przejażdżki kultowym Fiatem 126p.
A to wszystko by się nie udało gdyby nie nasi fantastyczni wolontariusze: Weronika, Kasia, Ula, Maja, Valaya, Julka, Dominika, Maja, Igor z Klubu Wolontariuszy przy CUS Sochaczew pod czujnym okiem Piotra Pętlaka oraz Artur i Julka wolontariusze PCPR. Wielkie DZIĘKI za poświęcony czas i ogromne serducho.
To był wspaniały dzień!
Dziękujemy za tak liczne przybycie, za ciepłe słowa, za uśmiechy i wspólnie spędzony czas.
Do zobaczenia, niekoniecznie za rok.

ZOBACZ GALERIE

44846 odwiedzin
powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew