starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa "Senior w centrum"❗️❗️❗️ - Kampania społeczna na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Wersja kontrastowa

VII Powiatowy Konkurs Literacki "Też kiedyś będę seniorem"

29-09-2023 07:57

A A A

Uwaga, uwaga już w najbliższy poniedziałek startuje VII POWIATOWY KONKURS LITERACKI pod Honorowym Patronatem Starosty Sochaczewskiego Jolanty Gonta.
Razem z ZS RCKU "Ogrodnik" Sochaczew zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu powiatu sochaczewskiego do udziału w VII Powiatowym Konkursie Literackim organizowanym w ramach tegorocznej kampanii na rzecz przeciwdziałania przemocy "Senior w centrum". W tym roku hasło konkursowe brzmi: ”Też kiedyś będę seniorem".
Jak sam temat konkursu wskazuje uczestnicy powinni spróbować wcielić się w rolę seniora i opisać jak chcieliby aby wyglądało ich życie, jak chcieliby być traktowani, czym się zajmować i jaką rolę odgrywać w rodzinie i społeczeństwie. Zależy nam również na tym aby nakłonić uczestników do sprawdzenia jak wyglądają relacje z seniorami w ich własnych rodzinach.
41238 odwiedzin
powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew