starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa "Senior w centrum"❗️❗️❗️ - Kampania społeczna na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Wersja kontrastowa

👏👏👏Wolontariusze z firmy Mars Polska🥰

21-11-2023 10:28

A A A

👏👏👏Wolontariusze z firmy Mars Polska🥰
 
Grupa pracowników z firmy Mars Polska w ramach wolontariatu odwiedziła Kasię i Michała - naszą rodzinę zastępczą pełniącą funkcję rodzinnego pogotowia opiekuńczego. W ciągu kilku godzin uporali się z jesiennymi porządkami w ogrodzie, dzięki czemu nasi opiekunowie zyskali sporo cennego czasu, który mogą przeznaczyć na zabawę z dziećmi.
Jak możecie zobaczyć na załączonych w galerii zdjęciach wolontariusze wraz z Michałem z dużym zaangażowaniem uprzątnęli plac zabaw, pomalowali płot i bramę oraz przenieśli szklarnię, dzięki czemu powstało miejsce na ogródek w którym na wiosnę dzieci będą uczyć się sadzić i pielęgnować warzywa i kwiaty. Na wolontariuszy czekały gorące napoje i słodkie pyszności przygotowane przez Kasię.
Serdecznie dziękujemy w imieniu Pogotowia Opiekuńczego i PCPR Sochaczew za super inicjatywę a w imieniu dzieciaczków za ekstra prezenty.

ZOBACZ GALERIE

42926 odwiedzin
powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew