Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa "Senior w centrum"❗️❗️❗️ - Kampania społeczna na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Wersja kontrastowa

Bal Karnawałowy 2024

15-02-2024 09:49

„Niech żyje bal…”
Piękne kostiumy, kolorowy wystrój sali widowiskowej Sochaczewskiego Centrum Kultury oraz uśmiechnięte twarze, a wszystko w rytmie ulubionych przebojów – przygotowanych przez DJ REVAN - DJ na najlepsze imprezy, tak w skrócie można opisać tegoroczny bal karnawałowy.
08 lutego 2024 roku wraz ze Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Stowarzyszeniem Stacja Dom, Placówką Opiekuńczo Wychowawcą Atria , Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą Antares, Klubem Wolontariuszy przy CUS Sochaczew oraz naszymi rodzinami bawiliśmy się na balu który odbył się dzięki uprzejmość SCK w sali widowiskowej Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83.
Imprezę poprowadził Marcin Odolczyk - Dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, który na wstępie przywitał gości specjalnych Starostę Jolantę Gonta, Wicestarostę Tadeusza Głuchowskiego, organizatorów: Katarzynę Kajak Dyrektor PCPR w Sochaczewie, Kamilę Gołaszewską-Kotlarz – Dyrektor POW „Atria” i „Antares”, Piotra Pętlaka Koordynatora Klubu Wolontariusza przy CUS Sochaczew, Iwonę Tkaczyk-Osińską członkinię zarządu Stowarzyszenia Stacja Dom oraz nasze fantastyczne dzieciaki i ich opiekunów. Pani Starosta i Pan Wicestarosta po krótkich słowach wstępu uroczyście rozpoczęli bal.
Naszych gości czekało wiele niespodzianek, przygotowaliśmy różne konkursy z nagrodami w tym konkurs na najlepsze przebranie, w którym przyznaliśmy nagrody w trzech kategoriach wiekowych. Jest na niezmiernie miło, że w tym roku kategoria 18+ cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, mamy nadzieję, że za rok przebranych będzie jeszcze więcej.
Na naszych najmłodszych uczestników czekały super zabawy z animatorkami z ELSA I SPÓŁKA-Animacje dla dzieci, a w przerwie pomiędzy tańcami można było stworzyć swoją własną wyjątkową i niepowtarzalną maskę karnawałową pod czujnym okiem instruktorów z wARszTat ARTystyczny, lub sprawić sobie tatuaż albo piękny kolorowy warkoczyk.
W tym roku nie zabrakło również pysznego poczęstunku było coś na słodko i coś na słono. Pizza z Da Grasso Sochaczew jak zawsze cieszyła się ogromnym powodzeniem, a żeby tradycji uczynić zadość w tłusty czwartek nie mogło zabraknąć oczywiście paczków. Pięknie dziękujemy firmie Fanex – pączki były przepyszne.
Na wszystkich uczestników balu czekał słodki upominek ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie.
A jak się bawiliśmy możecie podejrzeć w naszej galerii.
Za super fotki dziękujemy fotograf Małgorzacie Czerwińsiej.