Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa "Senior w centrum"❗️❗️❗️ - Kampania społeczna na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Standardy Ochrony Małoletnich Wersja kontrastowa

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

01-06-2024 09:58

Drogie dzieci w dniu Waszego święta życzymy Wam, aby każdy dzień Waszego dzieciństwa był wyjątkowy, wypełniony przygodami, niespodziankami i pozytywnymi zdarzeniami. Spełniajcie marzenia, realizujcie swoje pasje i twórzcie cudne wspomnienia. I nigdy, przenigdy nie przestawajcie się uśmiechać bo jak mówił Janusz Korczak "Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat".
Z najlepszymi życzeniami Katarzyna Kajak Dyrektor PCPR w Sochaczewie wraz z Pracownikami.