starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa "Senior w centrum"❗️❗️❗️ - Kampania społeczna na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Wersja kontrastowa

Mazury 2019 - wyjazd dla rodzin zastępczych

03-09-2019 09:07

A A A

W dniach od 26 do 30 sierpnia rodziny zastępcze z powiatu sochaczewskiego wypoczywały w miejscowości Piecki na Mazurach.

Korzystając z pięknej pogody dzieci i opiekunowie spędzali wolny czas na plaży i kąpielach w jeziorze, a wśród atrakcji zarówno dla małych jak i dużych znalazły się spływ kajakowy rzeką Krutynią i Safari w Kadzidłowie.

Oczywiście nie był to tylko czas zabawy i wypoczynku. W trakcie pobytu opiekunowie z rodzin zastępczych mieli możliwość podniesienia swoich kwalifikacji podczas warsztatów prowadzonych przez doświadczonego Coacha, natomiast dla dzieci przygotowano zajęcia z doświadczonym psychologiem.

ZOBACZ GALERIE

42926 odwiedzin
powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew