starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa "Senior w centrum"❗️❗️❗️ - Kampania społeczna na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Standardy Ochrony Małoletnich Wersja kontrastowa

VI powiatowy konkurs literacki "Życie nie po to jest by brać..."

A A A

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie zaprasza dzieci oraz młodzież ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z powiatu sochaczewskiego do udziału w

W tym roku jako główny cel postawiliśmy sobie promowanie przeciwdziałania różnego rodzaju uzależnieniom. Naszym celem jest również rozwijanie i propagowanie inicjatyw i działań sprzyjających przeciwdziałaniu przemocy, zarówno fizycznej jak i psychicznej.

Do udziału w konkursie zachęcamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu sochaczewskiego. Zależy nam, aby uczestnicy konkursu przedstawili swoje przemyślenia i przekonania dotyczące szkodliwości uzależnień. Uzależnień nie tylko od środków zmieniających świadomość, ale także uzależnień behawioralnych, od internetu, telefonu, komputera, fastfoodu czy zakupów.

Forma jest dowolna, może to być opowiadanie, wiersz, list, kartka z pamiętnika, bajka…

Na wykonanie zadania konkursowego czekamy do 31 października 2022 roku. Finał konkursu przewidziany jest na listopad 2022 r.

Atrakcyjne nagrody zostaną przyznane w 3 kategoriach:

  • szkoły podstawowe klasy I-III
  • szkoły podstawowe klasy IV – VIII
  • szkoły ponadpodstawowe

Zapraszamy do udziału w konkursie, liczymy na odważne pomysły i nieograniczoną wyobraźnię. 

 

Patronat medialny nad konkursem objęło Radio Sochaczew oraz portal tusochaczew.pl

 

Regulamin konkursu literackiego "Życie nie po to jest by brać...".pdf

Karta zgłoszeniowa konkurs literacki "Życie nie po to jest by brać...".pdf

Plakat konkurs literacki "Życie nie po to jest by brać..." .pdf

 

 

44080 odwiedzin
powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew