starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa "Senior w centrum"❗️❗️❗️ - Kampania społeczna na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Standardy Ochrony Małoletnich Wersja kontrastowa

VII Powiatowy Konkurs Literacki "Też kiedyś będę seniorem"

A A A

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie wraz z ZSRCKU "Ogrodnik" Sochaczew zapraszają dzieci oraz młodzież ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu powiatu sochaczewskiego do udziału w

VII Powiatowym Konkursie Literackim - “Też kiedyś będę seniorem”

pod Patronatem Honorowym Starosty Sochaczewskiego Jolanty Gonta

organizowanym w ramach kampanii społecznej na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec seniorów “Senior w Centrum”

Regulamin konkursu literackiego "Też kiedyś będę seniorem"

Karta zgłoszeniowa do konkursu literackiego "Też kiedyś będę seniorem"

 

Zadaniem konkursowym jest napisanie opowiadania, listu, wiersza, pamiętnika itp., w którym autor przedstawi wizję swojej dalekiej przyszłości.

Jak sam temat konkursu wskazuje uczestnicy powinni spróbować wcielić się w rolę seniora i opisać jak chcieliby, aby wyglądało ich życie, jak chcą być traktowani, czym się zajmować i jaką rolę odgrywać w rodzinie i społeczeństwie.

Zależy nam również na tym, aby nakłonić uczestników do sprawdzenia jak wyglądają relacje z seniorami w ich własnych rodzinach.

Do udziału w konkursie zachęcamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu sochaczewskiego. Forma prac jest dowolna, prace powinny być wykonane czcionką 12pkt, powinny obejmować minimum 1 stronę.

Na wykonanie zadania konkursowego czekamy do 31 października 2023 roku. Finał konkursu przewidziany jest na listopad 2023 r.

Atrakcyjne nagrody zostaną przyznane w 3 kategoriach:

  • szkoły podstawowe klasy I-III
  • szkoły podstawowe klasy IV – VIII
  • szkoły ponadpodstawowe

Zapraszamy do udziału w konkursie, liczymy na odważne pomysły i nieograniczoną wyobraźnię. 

 

 

 

 

44080 odwiedzin
powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew