starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa "Senior w centrum"❗️❗️❗️ - Kampania społeczna na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Standardy Ochrony Małoletnich Wersja kontrastowa

Cykl artykułów

A A A

Cykl artykułów dotyczących usamodzielnienia wychowanków pieczy zastępczej

 
Wykorzystując czas wakacyjny zapraszamy do cyklu artykułów dotyczących usamodzielnienia wychowanków pieczy zastępczej.

Będziemy przyglądać się różnym obszarom życia i wchodzeniem w dorosłość. Poznamy instytucje i organizacje pozarządowe mające znaczący wpływ na proces usamodzielnienia, będziemy pisać o budowaniu niezależności wychowanków pieczy zastępczej, o uczeniu ich samodzielności i odpowiedzialności, o rozwoju osobistym, tworzeniu sieci wsparcia, pozytywnych wzorcach spędzania wolnego czasu i prawnych aspektach usamodzielnienia. W ramach cyklu będziemy także informować o działaniach naszego punktu konsultacyjnego działającego w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w ramach projektu „Zdobywać szczyty”


Projekt „Zdobywać szczyty” jest realizowany z dotacji Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Opiekun usamodzielnienia - tajemnicza postać.

https://stacjadom.org/opiekun-usamodzielnienia--tajemnicza-postac/29_1361_1

 

Skąd wziąć pieniądze?

https://stacjadom.org/skad-wziac-pieniadze/29_1363_1

 

44080 odwiedzin
powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew