starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności Kontakt o nas OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE piecza zastępcza "BĄDŹ NADZIEJĄ NA MIŁ♥️ŚĆ!" ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ! KAMPANIA SPOŁECZNA 2020/2021 Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne interwencja kryzysowa "Senior w centrum"❗️❗️❗️ - Kampania społeczna na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych Pomoc społeczna Konkursy Ważne numery kontaktowe BIP Standardy Ochrony Małoletnich Wersja kontrastowa

Audycje radiowe

A A A

Audycje radiowe

 

Poniżej linki do audycji podczas której nasze specjalistki osobiście zapraszają wszystkich rodziców do wzięcia udziału w warsztatach "Bagaż na życie"

https://www.radiosochaczew.pl/wiadomosci/26217,pcpr-sochaczew-organizuje-warsztaty-bagaz-na-zycie

https://www.radiosochaczew.pl/wiadomosci/26269,bagaz-na-zycie-zapraszamy-do-udzialu-rodzicow

 

 

9 grudnia nasze nasze specjalistki od szkoleń na antenie Radia Sochaczew rozmawiały z prowadzącą Moniką Figut na temat przeprowadzanego przez PCPR Sochaczew szkolenia dla kandydatów na rodziny zastępcze.

Zapraszamy do posłuchania.

Szkolenia dla kandydatów na rodziny zastępcze - audycja radiowa 09.12.2020

 

W ubiegły piątek 13 listopada nasza koleżanka Małgosia i p. Henryka - rodzina zastępcza i twarz kampanii "Bądź nadzieją na mił♥️ść!", gościły na antenie Radio Sochaczew. Głównym tematem rozmowy był wolontariat na rzecz rodzin zastępczych z terenu naszego powiatu.

Serdecznie zapraszamy do posłuchania.

Wolontariusz poszukiwany - audycja radiowa 13.11.2020

 

14 października na antenie Radia Sochaczew nasza Szefowa oraz 2 fantastyczne mamy Jola i Kasia opowiedziały o kampanii "Bądź nadzieją na mił♥️ść!" oraz o swoich doświadczeniach związanych z rodzicielstwem zastępczym. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy

Bądź jak My! Zostań rodziną zastępczą - audycja radiowa 14.10.2020

 

 

 

 

44846 odwiedzin
powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew