30/09/2024 - Dzień Otwarty w PCPR w Sochaczewie

02-10-2024 10:15

W poniedziałek można nas było spotkać przed naszą siedzibą. Specjalnie dla uczestników dnia otwartego zorganizowanego w ramach kampanii społecznej "Bądź nadzieją na miłość - Zostań rodziną zastępczą!" przygotowaliśmy nasze stoisko informacyjne w namiocie przed budynkiem Starostwa Powiatowego. Oprócz naszych specjalistek na stoisku można było spotkać nasze mamy zastępcze - Iwonkę i Jolę, z którymi można było porozmawiać nie tylko o urokach ale również i trudach rodzicielstwa zastepczego. Na najmłodszych odwiedzających czekały animatorki z Klubu Wolontariuszy przy CUS Sochaczew.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Kampania "Bądź nadzieją na miłość" współfinansowana ze środków Fundacji EY

ZOBACZ GALERIE